Zadzwoń do nas:

501 774 957

691 707 140

 

E-mail:

biuro@dedal.szkola.pl

Skontaktuj się:

E-mail
Telefon
Zadaj pytanie
wyślij
wyślij
Question send - thank you
Please fill all the required fields

CENTRUM SZKOLENIOWE "DEDAL" s.c.

Sekrety długowieczności

     

1. Wprowadzenie w problematykę starości, rewitalizacji i historia długowieczności.

2. Podstawowe informacje na temat starości zdrowej i patologicznej.

3. Co wpływa na długość życia człowieka?

4. Optymizm a długość życia.

5. Badania nad wpływem stylu życia na zdrowie.

6. Sztuka zachowywania zdrowia.

7. Eliksir młodości - czy istnieje?

8. Zagłębia długowieczności.

9. Pozytywne przykłady starości.

10. Najskuteczniejsze metody rewitalizacji.

 

Wykładowca

Mgr gerontolog Małgorzata Modrak

 

Absolwentka gerontologii w Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego      w Bydgoszczy. Gerontolog i promotor zdrowia w Uniwersytetach Trzeciego Wieku, prowadzi warsztaty z zakresu promocji zdrowia i aktywizacji psychoruchowej (wśród osób dorosłych) oraz treningi pamięci dla pacjentów z zaburzeniami demencyjnymi i ćwiczenia usprawniające funkcje poznawcze dla pacjentów              z problemami neurologicznymi np. po udarach, z chorobą Parkinsona, stwardnieniem rozsianym. Prowadziła Centrum Edukacji i Wspomagania Osób Starszych i gabinet gerontologiczny (poradnictwo i wspieranie w procesie leczenia i rehabilitacji osób chorych i niepełnosprawnych oraz wsparcie dla rodzin pacjentów w fachowej opiece nad niesprawnym krewnym dla przeciwdziałania depresji i wypaleniu opiekunów). Naucza opiekunów osób starszych i opiekunów medycznych w szkole policealnej. Przez kilka lat pracowała w hospicjum jako terapeuta geriatryczny.

Dla kogo?

Do uczestnictwa w szkoleniu zapraszamy wszystkie osoby korzystające z wyjazdów sanatoryjnych, uzdrowiskowych oraz słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Cel?

Konferencja z zakresu gerontologii pod tytułem Sekrety długowieczności pozwoli zdobyć wiedzę na temat długowieczności i pozytywnych aspektów późnej dojrzałości. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość poznania podstaw gerontologii, a także wpływu różnorodnych czynników na długość życia człowieka. Zapoznanie z tematyką długowieczności pozwoli uczestnikom wdrożyć pozytywne praktyki do swojego życia.

Czas trwania?

3 godziny dydaktyczne. 

Cena?

Do uzgodnienia...

SKONTAKTUJ SIĘ I...

NEGOCJUJ

Stworzono w kreatorze www WebWave CMS