Zadzwoń do nas:

501 774 957

691 707 140

 

E-mail:

biuro@dedal.szkola.pl

Skontaktuj się:

E-mail
Telefon
Zadaj pytanie
wyślij
wyślij
Question send - thank you
Please fill all the required fields

CENTRUM SZKOLENIOWE "DEDAL" s.c.

JĘZYK ANGIELSKI

JĘZYK NIEMIECKI

SZANOWNI PAŃSTWO

Centrum Szkoleniowe "DEDAL" pragnie podziękować wszystkim Państwu, którzy pozytywnie odpowiedzieliście na nasze zaproszenie do uczestnictwa w pokazowej lekcji języka angielskiego z Panem Francisem Olszyną-Biedzinskim z Kalifornii, która odbyła się w dniu 16 listopada 2019 w Kawiarni Dworcowej Dworca PKP w Pile.

 

Wszystkim Państwu dziękujemy za przybycie i aktywne uczestnictwo w wydarzeniu    w Kawiarni Dworcowej PKP w Pile i zapraszamy do zapoznania się z relacją video.

 

Szczególne podziękowania kierujemy na ręce Pani Prezes Spółdzielni Socjalnej Nowe Horyzonty Małgorzaty Modrak za wszechstronną pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pan Francis Olszyna podczas swojej lekcji starał się motywować słuchaczy do kontynuowania lub rozpoczęcia nauki języka angielskiego w następujących słowach, do posłuchania których gorąco zachęcamy oglądając poniższy film.

Zapytano też Francisa o to, dlaczego warto uczyć się z native speakerem, czyli          z rodzimym użytkownikiem danego języka, na co odpowiedział słowami z poniższego video: posłuchajcie Państwo!

A jakie błędy najczęściej popełniają Polacy ucząc się języka angielskiego. Posłuchajcie Państwo jaką odpowiedź dał Francis:

Join the leaders!

Learn from masters!

Stworzono w kreatorze www WebWave CMS